Прокат електросамокатів і велосипедів

Прокат електросамокатів і велосипедів в Пирогово, Київ.

Електросамокати в Пирогово - зображення

Велосипед напрокат – це чудова можливість проїхатися архітектурно-ландшафтним комплексом Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогово, парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва Феофанією або Національним природним парком «Голосіївський».

Площа Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогово складає 150 гектарів. На ній розташовано понад 300 експонатів, зібраних з усіх історико-етнографічних регіонів України. Уявіть, скільки треба часу, щоб обійти це все пішки! То чому б не скористатися прокатом велосипеда в Пирогово?

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення Феофанія - прекрасне місце для відпочинку з живописними пейзажами і своєю дивовижною та неповторною аурою. А стежок і веломаршрутів Голосіївського парку може вистачити на цілий день.

Усі ці локації по-своєму неповторні і прекрасні. Всі їх можна відвідати, узявши напрокат велосипед в нашому Мегапрокаті.

Ціна на прокат електросамоката

Ціна в будні дні Ціна у вихідні
200 грн/година 250 грн/година

Ціна на прокат велосипеда

- 350 грн/година

Як узяти електросамокат або велосипед напрокат

Щоб узяти електросамокат або велосипед напрокат, просто зателефонуйте до МегаПрокату або замовте зворотній дзвінок і ми самі Вам зателефонуємо.

(073) 423-03-33

Адреса прокату:

Пирогово, Київ

Режим роботи:

10:00 - 18:00 без вихідних