МегаПрокат - це сервіс прокату спортивних та інших товарів, де можна взяти напрокат електробайки, електросамокати, лижі, сноуборди, гірськолижні костюми, спорядження для лиж, спорядження для бордів та багато іншого. Крім цього ми займаємося ремонтом і продажем вживаних товарів. Отже, якщо Ви любите активний відпочинок, то ласкаво просимо до нас!

Прокат - розумна альтернатива купівлі нового спорядження, адже, наприклад, лижі або сноуборд не знадобляться Вам протягом усього року.

Прокат електробайків

Для теплої погоди у нас у прокаті є чудові електробайки CityCoco (їх ще називають електроскутерами або електросамокатами) - зручні, прості в управлінні, з сучасним дизайном і м'якими амортизаторами.

Пункт прокату електробайків знаходиться у с. Нові Петрівці у Вишгородському районі Київської області, вул. Івана Франка, 19 (знаменитий Національний парк Межигір'я, трохи більше 10 км від київської Оболоні). Приїжджайте до нас і отримайте справжнє задоволення від їзди на електроскутері по дуже красивих місцях Межигір'я!

У нас є послуга прокату з доставкою - на Ваше замовлення ми доставимо електробайки у будь-який район Києва у робочий час протягом години безкоштовно.

Ціни на оренду електробайків Ви можете знайти на сторінці Прокат електробайків.

До речі, якщо Ви захочете купити собі новий електробайк, це можна зробити у магазині RIDE Bike Shop.

Прокат електросамокатів

Незабаром МегаПрокат запропонує прокат електросамокатів. Пункт прокату знаходиться в Києві в Пирогово.

Прокат лиж і сноубордів

У нас можна взяти напрокат спорядження для катання на лижах і сноубордах - як у комплекті, так і окремо. Для лиж у комплект входять лижі, ботинки і палиці, для сноубордів - сноуборд, ботинки і крепи. Окремо можна взяти напрокат і лижі, і черевики, і лижні палиці, а також гірськолижні костюми, захист (шоломи, маски, захисні шорти, захист спини, рук, колін), крепи для сноубордів. Є й дитячі лижі та сноуборди.

Пункти прокату лиж і сноубордів знаходяться в Києві на вул. Федорова, 31 (Протасів Яр).

Ціни на оренду Ви можете знайти на сторінці Прокат лиж та Прокат сноубордів.

Ремонт лиж і сноубордів

Якщо Вам потрібно відремонтувати лижі або сноуборд - це до нас, адже МегаПрокат - це професійний ремонт лиж та сноубордів у Києві. Ми можемо нанести парафін, заточити канти, залити подряпини і вм'ятини, відремонтувати кріплення і черевики, поставити латки, зробити консервацію і багато іншого. Своєчасний ремонт значно подовжить термін служби товарів для спорту.

Якщо Ви хочете зробити ремонт лиж або сноуборду якісно, відносно недорого і швидко - звертайтеся до нас!

Магазин МегаПрокат

У Магазині МегаПрокат можна купити баффи, гірськолижні костюми, гірськолижні маски, шкарпетки, рукавиці, термобілизну, чохли, шоломи.

Продаж товарів б/в

У МегаПрокаті можна купити будь-який вживаний сноуборд, лижі або електробайк, що Вам сподобалися. Всі вони утримуються у відмінному стані, тому купівля вживаних може бути чудовою альтернативою купівлі нових спортивних товарів. При необхідності додатково ми проведемо їх повну передпродажну підготовку.

Ви можете вибрати будь-який товар і перевірити його перед тим, як купити, взявши його у нас напрокат.