МегаПрокат - це сервіс прокату спортивних та інших товарів, де можна взяти напрокат електробайки, електросамокати, електровелосипеди, лижі, сноуборди, гірськолижні костюми, спорядження для лиж, спорядження для бордів та багато іншого. Крім цього ми займаємося ремонтом і продажем вживаних товарів. Отже, якщо Ви любите активний відпочинок, то ласкаво просимо до нас!

Прокат - розумна альтернатива купівлі нового спорядження, адже, наприклад, лижі або сноуборд не знадобляться Вам протягом усього року.

Прокат електробайків

Для теплої погоди у нас у прокаті є чудові електробайки CityCoco (їх ще називають електроскутерами або електросамокатами) - зручні, прості в управлінні, з сучасним дизайном і м'якими амортизаторами.

Пункт прокату електробайків знаходиться в селі Нові Петрівці у Вишгородському районі Київської області, вул. Івана Франка, 19 (знаменитий Національний парк Межигір'я, трохи більше 10 км від київської Оболоні), а також в Пирогово в Києві. Приїжджайте до нас і отримайте справжнє задоволення від їзди на електроскутері по дуже красивих місцях!

У нас є послуга прокату з доставкою - на Ваше замовлення ми доставимо електробайки у будь-який район Києва у робочий час протягом години безкоштовно.

Ціни на оренду електробайків Ви можете знайти на сторінці Прокат електробайків.

До речі, якщо Ви захочете купити собі новий електробайк, це можна зробити у магазині RIDE Bike Shop.

Прокат електросамокатів і велосипедів

МегаПрокат пропонує прокат електросамокатів і велосипедів. Пункт прокату знаходиться в Києві в Пирогово.

Прокат лиж і сноубордів

У нас можна взяти напрокат спорядження для катання на лижах і сноубордах - як у комплекті, так і окремо. Для лиж у комплект входять лижі, ботинки і палиці, для сноубордів - сноуборд, ботинки і крепи. Окремо можна взяти напрокат і лижі, і черевики, і лижні палиці, а також гірськолижні костюми, захист (шоломи, маски, захисні шорти, захист спини, рук, колін), крепи для сноубордів. Є й дитячі лижі та сноуборди.

Пункти прокату лиж і сноубордів знаходяться в Києві на вул. Федорова, 31 (Протасів Яр).

Ціни на оренду Ви можете знайти на сторінці Прокат лиж та Прокат сноубордів.

Ремонт лиж і сноубордів

Якщо Вам потрібно відремонтувати лижі або сноуборд - це до нас, адже МегаПрокат - це професійний ремонт лиж та сноубордів у Києві. Ми можемо нанести парафін, заточити канти, залити подряпини і вм'ятини, відремонтувати кріплення і черевики, поставити латки, зробити консервацію і багато іншого. Своєчасний ремонт значно подовжить термін служби товарів для спорту.

Якщо Ви хочете зробити ремонт лиж або сноуборду якісно, відносно недорого і швидко - звертайтеся до нас!

Магазин МегаПрокат

У Магазині МегаПрокат можна купити баффи, гірськолижні костюми, гірськолижні маски, шкарпетки, рукавиці, термобілизну, чохли, шоломи.

Продаж товарів б/в

У МегаПрокаті можна купити будь-який вживаний сноуборд, лижі або електробайк, що Вам сподобалися. Всі вони утримуються у відмінному стані, тому купівля вживаних може бути чудовою альтернативою купівлі нових спортивних товарів. При необхідності додатково ми проведемо їх повну передпродажну підготовку.

Ви можете вибрати будь-який товар і перевірити його перед тим, як купити, взявши його у нас напрокат.